Algklasside kogunemine värskelt avatud koolinäitusel

Lüllemäe Põhikooli õpetajatel ja õpilastel on tavaks kord kuus kokku saada, et õnnitleda sünnipäevalapsi, aplodeerida tublidusega silma paistnud õpilasi ning direktor kõneleb tavaliselt ka päevakajalistest muudatustest või murekohtadest, millele tähelepanu pöörata.

Koroonaaja tingimustes said 1. märtsi kogunemisel kokku vaid 1.-4. klasside õpilased ja õpetajad. Koroonast tingitud muudatuste stressi aitas vähendada kogunemise asukoht – kooli saal, mis oli muutunud Reet Sepa maalide näituseks.

Märkame ja kiidame üksteist nii ükshaaval kui grupikaupa. Direktor jagab tavaliselt hea töö eest preemiat ka. Foto: Elin Lihten

Pärast kogunemise ametlikku osa said kõik asjaosalised maalinäitusega tutvuda. Foto: Elin Lihten

Reet Sepp maalis näitusel olnud tööd Lüllemäel elades. Nii ongi huvitav näiteks maalitud staadioni ja õuest paistvat staadioni omavahel võrrelda. Foto: Elin Lihten

Uudis: Ave Kadakas