Õpetaja Cathlen Haugas sai presidendilt teenetemärgi

Lüllemäe Põhikooli muusikaõpetaja Cathlen Haugas on üle kümne aasta tegelenud ka Urvaste erivajadustega laste koolis muusikaõpetajana. Selle keerulise töö väga hästi ja hingega tegemise eest esitas Urvaste kool õpetaja Cathleni 2020. aasta õpetaja tiitli konkursile, mille ta ka võitis.

Nüüd on ta saanud uue tunnustuse osaliseks: president Kersti Kaljulaid on otsustanud õpetajat tänada Eesti Punase Risti V klassi teenetemärgiga. Rõõmustame koos oma armsa kolleegi ja õpetajaga ning soovime talle palju-palju õnne!

Sellest, kuidas õpetaja Catlhen uudise vastu võttis ning mis tundeid see temas tekitas, kirjutas loo Lõuna-Eesti Postimees.

Värskelt õnnitletud aasta õpetaja Cathlen oma lustakate kolleegidega õpetajate (stiili)päeval 2020. Lüllemäe Põhikooli fotokogu