Täname toidu eest

Lapsed on distantsõppel ega saa lõunaks süüa meie maitsvat koolitoitu. Et kodudes läheks toidutegemine sujuvamalt, hoolitsevad meie kokad selle eest, et õpilasteni jõuaksid pakid toiduainetega, millest ise lihtsalt hommiku- või lõunasööki valmistada.
Esmaspäeval läks köögist teele järjekordne kogus vorsti, hakkliha, kodujuustu, muna, piima, pannkoogijahu, müslit, puu- ja juurvilju, tomateid ning müslibatoonikesi.

Kui perest saab paki mitu last, siis nende toiduained pakitakse suurematesse taaskasutatavatesse kastidesse. Alesja ja Saima teostavad veel viimast kontrolli, et kas sai kõik õigesti. Foto: Jana Tiits

Kui teha pakk mitme nädala kohta korraga, siis saab tellida rikkalikuma sisu. Siin on kahe nädala toiduained mitme koolilapsega perele. Foto: Jana Tiits

Kõik toidukotid käivad läbi peakokk Alesja valvsa pilgu alt. Tähelepanu – paberkotid on teadlik valik. Foto: Jana Tiits

Täname meie kokkasid ja kõiki teisi abilisi, tänu kellele koolitoit meie perede toidulauale jõuab!

Uudis: Lüllemäe Põhikooli Facebooki-leht