Päikeselaste toimekas õpetajate päeva nädal

Esmaspäeval, 5. oktoobril tähistasid Päikeselapsed õpetajate päeva.

Kui koolides annab tunde sel päeval kooli kõige vanem klass, siis Päikeselastega tegelesid kaks toredat lapsevanemat. Asmo Kusti Labo tegi lastega liikumistundi, kus võimeldi, mängiti jalgpalli, tagaajamist ning kassi ja hiire mängu.

Rene Ilves tegi lastega kunstitundi. Lapsed joonistasid pildi, millel oli maja, lilled, vikerkaar, päike ja vihm.

Lapsed olid väga rõõmsad, et nende enda vanemad said neile tunde anda ja soovisid, et selliseid tunde oleks veel.

Neljapäev oli töörohke. Riisusime kokku kõik puulehed, mida tuul platsile pillutanud oli.

Reedet tähistasime leivapäevana. Karl Andrese vanaema juhendamisel laulsime paksu pagari laulu ja segasime kokku kolm erinevat leivasorti, kohe igale maitsele: seemnete, rosinate ja paprikaga.

Soe leib maitses hästi!

Täname Teid head lapsevanemad ja armas vanavanem, et pakkusite meile veel rohkem rõõmu!

Elis Kroon, Päikeselaste rühma kasvataja