Ajalootunnid Lüllemäe raamatukogus

Lüllemäe Põhikooli 6.-9. klassi õpilased külastasid esmaspäeval, 10. septembril 2018.a. raamatukogus näitust „Karula Vabadussamba ajalugu“.

Näitust käidi vaatamas kolmes grupis ajalootundide ajal koos õpetaja Ele Zilmeriga. Väljapanekut tutvustas ja andis ülevaate samba ajaloost Karula Muinsuskaitse Seltsi esimees Vaike Puudersell. Kool sai kaasa oma raamatukogu jaoks kümme raamatut „Karula Vabadussõja mälestussamba lugu“.

Näitus „Karula Vabadussamba ajalugu“ on avatud Lüllemäe raamatukogus 30. septembrini 2018.a. Selle ajalugu kirjeldav raamat on külastajatele raamatukogus saadaval.

Näituse ja raamatu valmimist toetas siseministeeriumi ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital EV100 raames, Kaitseliidu Valgamaa Malev ja endine Karula Vald.

Tekst: Vaike Puudresell

Foto: Triinu Rätsepp