Jana Tiits aasta hariduasutuse juht 2020!

Valga valla ja Valgamaa aasta haridusasutuse juht on… Lüllemäe Põhikooli direktor Jana Tiits!
Koolijuhina on Jana algataja, kelle pilk on alati tulevikku suunatud, kuid kes samas väärtustab olemasolevat ja austab minevikku. Ta on käiste üles käärija, ilu looja, meeskonnamängija. Jana on eestvedaja ja tagantlükkaja. Oma nakatava eeskujuga juhatab ta teisigi aina uute teadmiste ja oskuste juurde.
Õpetajatena tunneme ja oleme palju kordi ka välja öelnud, et on privileeg töötada sellise haruldase juhi käe all.
Aitäh ja palju-palju õnne Sulle, armas Jana!

Koolipere tervitas ja õnnitles oma direktorit laulu ning päikeseliste lilledega. Foto: Ave Kadakas

Lüllemäe Põhikooli direktor, Valga valla ja maakonna aasta haridusasutuse juht Jana Tiits. Foto: Ave Kadakas

4. klassi õpilased andsid laureaadile üle kiidu, kus peal just need omadused, mis õpilaste jaoks” direktor Janat” iseloomustavad. Foto: Jana Tiits