Esimese koolipäeva ajakava

Tarkusepäev on sel aastal reedel. Esimesel septembril toimub Lüllemäel klassikaline aktus ja klassikaline klassijuhatajatund. Neile järgneb ühine salatisöömine ja aktiivsed tegevused õues. Tegevused on küll aktiivsed, aga ei vaja eraldi spordiriietust. Seda enam, et esimesed löögid saavad kõik õpilased teha ka uuel tenniseväljakul, aga tennis on ju teadagi kenasti riides olevate härrasmeeste ja daamide mäng.

Kell 10 algab aktus kooli saalis. Ärge unustage vahetusjalanõusid ning head tuju! Uus direktor peab oma esimese kõne ning esimese klassi õpilased saavad kätte oma elu esimese aabitsa. Loomulikult on aktusel ka muusikalised etteasted.

Peale aktust toimub klassijuhatajatund. Saate kätte õpikud ning panete neile üheskoos paberid ümber. NB! Kodust tuleb õpikutele ümbrispaberid kaasa võtta.

Kell 12 saab salatit. Kooli sööklas kostitakse õpilasi maitsva pidupäevaroaga. Lapsevanematele on samaks ajaks väike kohvilaud ette valmistatud.

Kell 12.30-14 toimuvad erinevad aktiivsed tegevused õues ja sees.

Ühispildi teeme seekord reketid ja pallid näpus uuel tenniseplatsil.

Kogu päeva vältel ütleme rõõmsameelselt “Tere jälle, rõõm Sind näha!” nii oma sõpradele kui õpetajatele.

Võib toimuda ja juhtuda erinevaid üllatusi.

Lapsevanemad on loomulikult ka aktusele oodatud.

Kohtumiseni reedel!