Ettelugemine Eesti sünnipäevaks

Eesti Raamatukoguhoidjate Ühingu maaraamatukogude sektsioon tegi üleskutse kinkida veebruarikuus Eesti Vabariigile sünnipäevaks 100 tundi ettelugemist. 27. veebruari kella 12.00 seisuga oli ette loetud täpselt 9738 minutit ehk 162 ja pool tundi.

Lüllemäe Põhikooli 1. klassi lapsed koos Lüllemäe raamatukogu juhatajaga panustasid sellesse ettevõtmisesse 15. veebruaril. Raamatukogu juhataja Triinu Rätsepp luges ette raamatut “Trulla ja Tralla lõbusad jutuajamised”. Ettelugemine kestis 15 minutit.

Veel olid planeeritud veebruarikuusse ettelugemised nii lasteiarühmadele kui ka 3. ja 4. klassile. Kahjuks ERÜ  üleskutsesse me mahutunud, sest raamatukogujuhataja jäi veebruaris haigeks. Küll aga toimusid selle üleskutse tuules ettelugemised nii Lüllemäe lasteaiarühmades kui ka 3.ja 4. klassi õpilastele märtsikuus.

Tekst: Triinu Rätsepp

Fotod: Lüllemäe raamatukogu fotokogu