Külas lastekirjanik Heiki Vilep

Lüllemäe raamatukogu eestvedamisel toimus 19. märtsil emakeelepäeva ürituste raames Lüllemäe Põhikoolis 1.-6.klassi lastele kohtumine Heiki Vilepiga, et propageerida luuletuste lugemist ja väärtustamist.

Heiki Vilep on mitmekülgne mees – kirjanik, luuletaja, muusik, veebimeister. Kohtumisel tutvustas kirjanik lastele oma loomingut, luges neile ette nii jutte kui luuletusi. Heiki ütles, et testib oma loomingut pereliikmete peal. Kui nemad naerma ei hakka, siis see jutt vajab ümbertegemist. Seega on Heiki Vilepi lasteraamatud lõbusad, naljakad, õpetlikud ja samas meelelahutuslikud. Kirjaniku lasteraamatuid saab laenutada Lüllemäe raamatukogust.

Heiki Vilepi külaskäiku Lüllemäe Põhikooli toetas Eesti Kultuurkapitali Valgamaa ekspertgrupp.

Tekst ja fotod: Triinu Rätsepp