Vilistlane Stella-Nataly Trahv külas õpilasvahetusest kõnelemas

Veni Vidi Vici on õpilasvahetusprogramm, mille raames käis eelmisel aastal Lüllemäelt nädalaks Tartu Karlova Koolis külas meie praegune vilistlane Stella-Nataly Trahv ning meil omakorda käis möödunud sügisel külas Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi 9. klassi õpilane Liis Kruuv.

Programmi tegevusest ja võimalustest ning oma kogemusest käis Lüllemäe õpilastele esmaspäeval, 12. märtsil kõnelemas Stella-Nataly. Lisaks põhilisele infole, mida vahetusõpilaseks minna mõtleja vajab, rääkis Stella-Nataly ka oma hirmudest enne ise vahetusõpilaseks minekut ning väga positiivsetest kogemustest, mis talle osaks said.

20180312_112222

Kuulajad said muu seas teada sellest, et vahetusõpilaseks on võimalik minna põhimõtteliselt igasse kooli Eestis, et kõige hirmsam on ilmselt kartus jääda eraldiseisvaks ja üksikuks, et tegelikult on vastuvõtt soe ja tore, et on põnev näha, kuidas teistes koolides õppimine ja õpetamine käib ja palju muud.

Stella-Nataly, täname Sind sisuka ja sooja kohtumise eest! Tule meile jälle külla!

Veni Vidi Vici kohta saavad huvilised lähemat infot programmi kodulehelt http://vvvopilasvahetus.ee/.

20180312_111833

Tekst ja fotod: Ave Siilak