Lüllemäe kool “Valgalase pooltunnis”

Iganädalase Raadio Ruudu saate “Valgalase pooltund” 10. veebruari külalisteks olid Lüllemäe Põhikooli direktor Jana Tiits ning 2. ja 3. klassi õpilased Enrik Rapur ja Tõru Teder. Saatejuht Sirli Pippari küsimuste vastused andsid ülevaate Lüllemäe kooli eduloost distantsõppe rakendamisel, kooli põhiväärtustest, sellest, kuidas toimub õppe- ja koostöö, milline on päevakava ja huvihariduse valik.

Tõru ja Enrik jagasid oma muljeid koolipäevast, rääkisid oma hobidest ning sellest, mis neile oma kooli juures kõige rohkem meeldib. Saatejuhi küsimusele selle kohta, kas midagi võiks koolis veel olla, arvas Enrik, et tema ootab väga mängutuppa müramisnurka, Tõru aga arvas, et tal on praegu küll kõik olemas.

Sirli Pippari jaoks oli tegemist väikese juubeliga – “Valgalase pooltund” läks tema juhendamisel eetrisse 60. korda. Saate kordusi saab kuulata 10. veebruaril kell 16.30 ja laupäeval, 13. veebruaril kell 13.00 Raadio Ruudu veebilehel. Samasse ilmub peagi ka vabalt valitud ajal järelkuulamise võimalus.

Saate eelsalvestus toimus koolimaja raadioruumis päev enne eetrisseminekut. See oli hea võimalus kasutada viie kooli koostööprojekti raames soetatud meediatehnikat. Foto: Ave Kadakas

“Valgalase pooltundi” said koolirahvas läbi reaalaja ka koolimajas kuulata. Foto: Ave Kadakas

Sõpradega koos saadet kuulata on palju pingevabam kui intervjuud anda. Foto: Jana Tiits

Ülakorrusel aitasid õpilased raadiot kuulates kääride abil elule hulga südameid, mis sõbrapäeval koolimaja ehtima hakkavad. Südamed haakusid hästi ka saates käsitletud teemadega. Foto: Ave Kadakas

 

Uudis ja fotod: Ave Kadakas

Lüllemäe Põhikool