Lüllemäe lapsed pääsesid renoveeritud võimlasse

Lüllemäe kooli võimla oli remondiks suletud neli kuud. Selle aja jooksul sai amortiseerunud ja külmast ruumist kaasaegsetele nõuetele vastav spordisaal. “Oleme uuenenud võimla üle väga rõõmsad. Saali seisukord oli äärmiselt halb ja ilma remondita ei oleks me seda sellest õppeaastast alates enam kasutada saanud. Saali laest puhus ruumi tuul, talvel oli võimla temperatuur 12 kraadi. Valgustid olid pooled kustunud ja rippusid seina küljest ohtlikult lahti. Põrandalaudadest põrusid teatud kohtade peal naelad välja ja põrand oli äärmiselt külm. Ka seinad olid määrdunud,“ rääkis kooli direktor Jana Tiits.

Põim Kama poolt koostatud uudislugu saab edasi lugeda Valga valla veebilehelt.

Pidulikuks lindi läbilõikamise tseremooniaks valmistuvad Lüllemäe Põhikooli direktor Jana Tiits, 1. klassi õpilane Kaspar Kaseorg, 3. klassi õpilane Romet Juhkam ja kehalise kasvatuse õpetaja Valev Sisov. Foto: Ave Siilak

Lint on läbi lõigatud ja sellega on Lüllemäe Põhikooli renoveeritud võimla taas avatud. Foto: Ave Siilak

Võimla avamisele järgnes kogunemine, kus direktor ja kehalise kasvatuse õpetaja selgitasid võimla kasutamise reegleid. Foto: Ave Siilak