Õpetajad pidasid järvel töökoosolekut

Meie õpetajad kohtuvad iga esmaspäeva lõpus töökoosolekul.
Septembrikuu viimane koosolek kolis loodusesse ja toimus Pikkjärvel kanuudes. Kanuudega harjumine nõudis erinevaid meeskonnatöö oskusi. Tarvis oli kokku leppida, kes mida ja millal teeb, kes ees, taga või keskel istub ja miks, kumma käega mõla kasutada ja millal päris kindlasti kanuud kõigutada ei tohi. Mõne õpetaja jaoks sai järvekoosolekust elu esimene kanuusõiduelamus ning seega võeti kohe käsile aktiivõppemeetodid – ise järele proovida on kiireim tee uue oskuseni.
Päevakorralised teemad töötati läbi, kanuud ninakuti koos. Kui tarvilik arutatud sai, kulgesid õpetajad veel tund aega kaunil järvel. Kanuudes jätkusid spontaansed arutelud ja peeti nõu kooliarenduse teemadel. Ühes kanuus õnnestus kolleegist lapsevanemal oma kahe lapse klassijuhatajatega lausa arenguvestlused ära pidada.
Kas Sina oled juba Lüllemäe õpetajatega järvel käinud? Ei? Tule Lüllemäele!
Uudis: Jana Tiits, Ave Kadakas