Õpetajate päeva tähistamine

dsc_0450

Selgi aastal võttis õpetajate päeval Lüllemäe haridusvankri vedamise enda peale meie lõpuklass.

Hommik algas õpetajaameti üleandmisega mantlipärijaile. Tseremoonia viis läbi direktor Jana Tiits, kes vana koolikella kasutades 9. klassi õpilased pidulikult õpetajateks “lõi”. Kõik vastsed õpetajad said rinda “päris”õpetajate nimesildid.

dsc_0466Ja läkski lahti aasta üks toredamatest koolipäevadest. Tunniplaan ja -kavad, korrapidamiste graafik ning päevaülesanded õpetajarollist välja astunud pedagoogidele olid 9. klassil ette valmistatud põhjalikult ning kõik sujus.

“Päris”õpetajatel oli omakorda koolipäev, kusjuures klassi ees juhtis erinevaid tegevusi ja mõttetööd täis tunde direktor. Aktiivõpe võttis tuurid üles ja tunnid tundusid kõik väga lühikesed olevat.

dsc_0464Päevale tõmmati korraldajate poolt joon alla kogunemisega, mille käigus selgitati välja õpetajamängu võitja ja kaotajad. Selgus, et elu ei ole hoopiski must-valge ja alati polegi oluline kes kui palju punkte koju toob.

Esimese klassi õpilased hoolitsesid õpetajatele pühendatud lauluga selle eest, et päev lõppeks südamlikult.

Elisabet, Ere, Hades, Kaspar, Laura, Laura Maribel, Liisa, Merle – aitäh!

Teie õpetajad