Vanemuise draamatund “Valmisolek on kõik!”

valmisolek-on-koik9. oktoobril külastasid Lüllemäe Põhikooli Vanemuise teatri noored näitlejad Kärt Tammjärv ja Reimo Sagor, kes viisid läbi teatritunni pealkirjaga “Valmisolek on kõik!”. Õpilased said näitlejate juhendamisel proovida erinevaid harjutusi oma erinevate kehaosade, kaasa arvatud aju, tööle virgutamiseks. Lisaks sellele etendati meie omas kooli spordisaalis Julia ja Romeo surematu rõdustseen ning tutvustati nullteksti kasutamise võimalusi. Tunni lõpetaski nulltekstiga improvisatsioon, mille jaoks situatsiooni pakkusid välja õpilased kohapeal – kaks tuletõrjujat tööpostil, kusjuures üks on tapnud teise isa.

Tund oli intensiivne ja meeleolukas ning pakkus häid ideid ka Lüllemäe Põhikooli näiteringi õpilastele ja õpetajale. Valmisolekust algab kõik!

Tekst: Liina Saksing

Foto: www.vanemuine.ee