Suured talgud Lüllemäel

Reedel, 3. mail oli Lüllemäe koolis talgupäev. Kõik klassid ja pea kõik õpetajad lõid kaasa.

Kell 10.30 kogunesime koolimaja ette ning rääkisime asjad läbi. Osadest tööaktsioonidest unustasime pilti teha, aga tublid olid kõik.

Prügijooks hekist külateedeni

Kolm esimest klassi korjas prügi kõikvõimalikest ja võimatutest kohtadest koolimaja ümbruses ja küla pealt.

Esimene klass jõudis lausa ka külast väljaminevate teede äärde.

Teine klass müttas kooli suure kuuseheki sees ja staadioni ümbruses.

Kolmas klass tegi prügi inventuuri suusamäel ja bussipeatuse ümbruses.

Kivide korjamine

Neljas klass tegeles täppistööga ehk korjasid väikeseid kive. Nimelt pandi mõni nädal tagasi koolile uus elektrikaabel ning posti küljes olevast kilbist kaevati teekond koolimaja nurgani. Nüüd oli vaja sellelt kinni aetud teekonnalt kivid ära korjata. Fotod enne ja pärast.

Nüüd tuleb muld peale ja saab jälle olukord kenamaks. Silver Visnapuu, aitäh mulla eest!

Küla mänguväljak

Viies ja kuues klass müttasid küla mänguväljakul, mida me kooli lapsed ka üsna tihti väisavad.

Said haritud nii maapind kui tagasi lõigatud metsikuks kasvanud õunapuu. Selleks ronis õpetaja Külli puu otsa.

Oravarada ning spordiväljakud

Seitsmes klass müttas okstega koolimaja mänguväljakute taga. Samuti sai uue hakke oravaraja alune. Hakke eest suur tänu puidufirmale Reinpaul!

Terrassi hooldamine

Kaheksanda klassi tarmukad noormehed Erik ja Romet õlitasid ära koolimaja ees oleva terrassi. Vilistlaspidu on tulekul ning siis võiks koolimaja esine esinduslikum välja näha.

Spordirajatiste hooldamine

Üheksas klass pani ülesse võrkpalli võrgud ning hooldas tenniseväljakut. Loomulikult ronis murdunud puu otsa oksa eemaldama ka talgujuht Valev.

Õpetaja Astrid käis surnuaias ning vaatas üle olulised hauad. Osa õpilasi ja õpetajad käis aga hooldekodus puid ladumas.

Lusti jätkus sel päeval üle kogu küla. Direktor tõi kodust koolimaja lilledele kitsesõnnikut ja nii see elu meil siin veerebki. Koos kaaslastega läheb töö ludinal!