Suvemängud Meri ja Päike 15.-17. augustil Hiiumaal

DSC_0361 DSC_0698
Sellel aastal toimusid Eesti Koolispordi Liidu XI suvemängud Meri ja Päike 15.-17. augustil Hiiumaal. Esimest korda osales suvemängudel Lüllemäe kooli delegatsioon, kuhu kuulusid meie kooli endised ja praegused õpilased, saatjateks õpetaja Merle ja Valev.

Suvemängud toimusid Hiiumaal mereäärses Randmäe puhketalus, kus veedeti kolm sisukat päeva. Seekordsete mängude teema oli seotud meie igapäevaelu  turvavate valdkondade tööga : Politsei-ja Piirivalveamet, Päästeamet, Maanteeamet, Kaitseliit ja palju teised.

Õhtuti oli kavas meelelahutusprogramm, kus igal delegatsioonil tuli ette valmistada 2-3 minuti pikkune tutvustus oma maakonna, piirkonna või kooli kohta. Lisaks tuli koostada etteaste, kus tuli moodustada kolm inimpüramiidi ja Play-box tuntud muusikapalast.

Meie kooli esindajad said oma ülesannetega suurepäraselt hakkama. Tuntuks saime meie poolt esitatud Play-box muusikapalaga “Jänkujuss on tantsulõvi”

Õpetaja Valev

DSC_0379 DSC_0396 DSC_0402