Keeltekohvik 2018

Märtsikuu viimasel kolmapäeval toimus meie koolis taas keeltekohvik, mille eesmärk oli lasta õpilastel katsetada omatehtud toitude müümist, sidudes omavahel nii kokandust, ettevõtlust, matemaatikat kui keeleõpet.

Pärast tihedat ostlemist sai kõrvalruumis kuulata esinejaid. Armeeniast pärit vabatahtlik Tamara tegi meile ülevaate oma riigi ilust ja valust ning Valga Muusikakoolis pilliõpetajana töötav Jose andis minikontserdi erinevate puhkpillidega. Üllatuseks tegi imeilusa etteaste trompetil ka meie kooli endine õpilane Aale.

Päeva lõpuks olid letid tühjad: müügitulu oli 253,56 eurot, annetuskasti kogunes 50,96 eurot. Kokku anname heategevuseks seega üle 304,52 euro, mis sel aastal läheb vähihaigete laste toetuseks.

Suur aitäh korraldajate poolt meie kooli õpilastele, õpetajatele, lapsevanematele ja külalistele! Kummardus ka neile, kes pärast kohviku taas õpikeskkonnaks muuta aitasid.

Keeltekohviku fotogaleriid on leitav siin: https://www.karula.edu.ee/galerii/

Tekst: Külli Teder

Fotod: Külli Teder, Merli Meresaar