Sündmused

2. poolaasta

Lüllemäe Põhikooli õppe- ja kasvatustööd toetavate sündmuste plaan õppeaasta 2018-2019 II poolaasta
Kuupäev Sündmus Toimumiskoht Sihtgrupp
Jaanuar
18.jaan Saalijalgpall EKSL poisid Valga 1.-9. klassi poisid
18.jaan Mudilaskoori seminar Tartu mudilaskoori esindajad
23.jaan Võrkpalli pallilahing 1.-3. kl poiste võistkond Valga 1.-3. klass poisid
30.jaan Soomusrongi külastus Tsirguliina 5.-9. klass
31.jaan Suusabuss LPK staadion 1.-9. klass
Veebruar
02.veebr Piirkondlik bioloogiaolümpiaad Valgamaal 7.-9. klass
05.veebr EKSL Dumle rahvastepall Valga 1.-3. klass
08.veebr Piirkondlik ühiskonnaõpetuse olümpiaad Valgamaal 6.-9. klass
12.veebr Piirkondlik geograafiaolümpiaad Elektrooniline 7.-9. klass
14.veebr Sõbrapäev LPK 1.-9. klass
15.veebr Kooliöö LPK 5.-9. klass
21.veebr Koolinoorte MV sisekergejõustikus Valga 4.-6. klass
22.veebr Vabariigi aastapäeva kontsertaktus LPK võimla 1.-9. klass, lasteaed, pered
27.veebr Võrkpalli miniliiga Priimetsa kool 7.-9. klass
Märts
05.märts Vastlapäev Lüllemäe suusamägi 1.-9. klass
06.märts Murdmaasuustamine koolinoorte MV Otepää 1.-9. klass
07.märts Spelling Bee Tõrva 4.-5. klass
12.märts koolinoorte MV võrkpallis Valga 1.-9. klassi poisid/tüdrukud
14.märts Emakeelepäev LPK 1.-9. klass
19.märts Keeltekohvik LPK 1.-9. klass
20.märts Algab mikroskoobi fotovõistlus LPK 1.-9. klassid
22.märts Tehnoloogiavaldkonna ainete olümpiaad Valga 8.-9. klass
28.märts Tähelepanu start piirkondlik võistlus Valga 2.-5. klass
Aprill
01.apr Talentide õhtu LPK 1.-9. klass
8.-17.04 Kevadkompositsioonide näitus LPK 1.-9. klass
09.apr Inglise keele olümpiaadi piirkondlik voor Valga PK 6.-9. klass
14.apr Rahvastepall, maakoolid Keeni 2.-5. klass
15.apr Loovtööde kaitsmine LPK 8. klass
16.apr Jalgpalli maakondlik turniir, poisid Valga 1.-5. klass
17.apr Mudilaskoori ettelaulmine Valga 1.-5. klass
17.-18.04 Laskmise MV Valga 6.-9. klass
10.apr Mikroskoobi fotovõistluse näitus LPK 1.-9. klass
Mai
03.mai Murdmaajooks Tõrva 1.-9. klass (valik)
09.mai Heategevuslik teatejooks Valga 1.-9. klass
11.mai Kooli aastapäev LPK 1.-9. klass, pered, vilistlased
15.mai Orienteerumine KV Otepää 1.-9. klass
23.mai Kergejõustiku MV (vanemad) Valga 1.-5. klass
24.mai Muinsuskaitse objektide korrastamine Lüllemäel 4.-6. klass + huvilised
28.mai 9. klassi tutipidu LPK 9.klass
31.mai Kergejõustiku MV (nooremad) Valga 6.-9. klass
Juuni
3.-7.juuni Klassieksursioonid 1.-9. klass
04.juuni Liikumispäev kogu kool
11.juuni Kooliaasta lõpu kontsertaktus LPK 1.-9. klass, lasteaed, pered
18.juuni 9. kl lõpuaktus LPK 9. klass