Eelkool alustab

Meie eelkooli rühm alustab 22. jaanuaril. Ühinema on oodatud lapsed, kes lähevad käesoleva aasta sügisel kooli. Õpetaja Anneli Varik ootab koolieelikuid igal kolmapäeval kell 10.10–12.00 ruumis 102.

Koos tutvutakse koolimaja ja tulevaste klassikaaslastega ning õpitakse tundma koolilapse elu. Ees ootavad mitmekülgsed ja arendavad tegevused tähtede ja arvude maailmas ning loodusvaldkonnas. Mängitakse õppemänge ning tutvutakse põnevate robootikaseadmetega. Lisaväärtusena saavad koolieelikud vahetundides osa killukesest koolipäevast koos teiste õpilastega.

Palume eelkoolis osalemise soovist teavitada kooli direktorit Jana Tiitsu meiliaadressil jana.tiits@karula.edu.ee või telefoninumbril 76 79 045. Soovi korral saab eelkooli grupiga liituda jooksvalt kuni kevadeni.

Esimesele kohtumisele on lisaks vahetusjalanõudele tarvis kaasa võtta värvipliiatsid ja harilik pliiats, teritaja ning kustutuskumm.

Rõõmsa kohtumiseni!

direktor Jana Tiits